Sylwester Król

Gabinet ginekologiczny
Ul. Mieczysława Karłowicza 4, 62-800 Kalisz

Przychodnia Hipokrates
Ul. Wróblew 11, 98-235 Wróblew

pacjent@ginekologkrol.pl
Wyślij wiadomość

O mnie

Sylwester Król

Jestem specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii, stale doskonalącym swoją wiedzę na kursach i warsztatach w celu podnoszenia umiejętności i kwalifikacji. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Moje główne zainteresowania obejmują ginekologię operacyjną oraz techniki małoinwazyjne.
W mojej praktyce operacyjnej wykonuję różne zabiegi, takie jak cięcia cesarskie, operacje ginekologiczne przez otwarcie brzucha, plastykę pochwy, krocza oraz warg sromowych. Prowadzę również ciąże i wykonuję badania USG u pacjentek w ciąży. Dodatkowo, moje zainteresowania obejmują medycynę płodową, w ramach której wykonuję badania prenatalne płodu we wszystkich trymestrach ciąży.
W zakresie diagnostyki ginekologicznej wykonuję badania USG u pacjentek, które umożliwiają ocenę trzonu macicy, diagnozowanie polipów, ocenę przerostu błony śluzowej oraz ocenę policystycznych jajników i owulacji w przypadku leczenia niepłodności. Dodatkowo, wykonuję badania USG piersi oraz przeprowadzam cytologię, badania HPV oraz CIN-tec.
Jestem lekarzem specjalistą, który nieustannie rozwija swoje umiejętności i wiedzę, aby zapewnić pacjentkom najlepszą opiekę medyczną. Moim celem jest świadczenie wysokiej jakości opieki zdrowotnej i dbanie o dobro pacjentek.

lub

U nas Pacjentki są otoczone opieką doświadczonego lekarza pełnego pasji. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz co będzie dla Ciebie najlepsze

Certyfikaty

Scroll to Top